Læg tryk på dine kontakter allerede i dag

>
Scroll

Kontakt

Contigo A/S
Marøgelhøj 9
DK-8520 Lystrup
Tlf. (+45) 86 29 33 99
info@contigoprint.dk

Du er mere end velkommen til at kontakte os, hvis du ønsker en nærmere dialog om et nyt eller eksisterende samarbejde. Vi besvarer naturligvis dine spørgsmål, men stiller også selv et par stykker, så vi er helt sikre på, at du får præcis den information, du søger.

Find os på Google maps

Et hus fuld af dedikerede eksperter

Her er dine eksperter

For dig betyder en fast kontaktperson, at du altid kommer direkte igennem til konstruktiv sparring og kompetent rådgivning. Det er forudsætningen for at styre dine opgaver sikkert igennem, så du kun kan nøjes med kun at kaste et blik på produktionsplanen. Din kontakt har det samlede overblik, og hjælper dig med at træffe de rigtige valg af fx format, papir, farvestyring, ICC-profiler og vægtgrænser i relation til porto.

Michael Gervig

Medejer

Tlf. (+45) 87 42 55 77
michael@contigo.dk

Ekspert

“Vi gør vores bedste, for at
tryk skal gøre indtryk”

Michael Borg Hansen

Salgschef

Kontakt

Michael Borg Hansen

Salgschef

Tlf. (+45) 87 42 55 75
borg@contigo.dk

Olaf Nielsen

Produktionsassistent

Kontakt

Olaf Nielsen

Produktionsassistent

Tlf. (+45) 87 42 55 74
olaf@contigo.dk

Jonna Nedergaard

Økonomiassistent

Kontakt

Jonna Nedergaard

Økonomiassistent

Tlf. (+45) 87 42 55 78
jonna@contigo.dk

Michael Janik

Produktionsassistent

Kontakt

Michael Janik

Produktionsassistent

Tlf. (+45) 87 42 55 73
janik@contigo.dk

Mette Bang (Barsel)

Produktionsassistent

Kontakt

Mette Bang (Barsel)

Produktionsassistent

Tlf. (+45) 87 42 55 76
mette@contigo.dk

Peter Hansen

Adm. direktør

Kontakt

Peter Hansen

Adm. direktør

Tlf. (+45) 87 42 55 70
hansen@contigo.dk

Maria Juel Lee

Barselsvikar

Maria Juel Lee

Barselsvikar

Tlf. (+45) 87 42 55 76

Jan Steffensen

CFO

Kontakt

Jan Steffensen

CFO

Tlf. (+45) 87 42 55 72
jan@contigo.dk

Henrik S. Jakobsen

Logistikchef

Kontakt

Henrik S. Jakobsen

Logistikchef

Tlf. (+45) 87 42 55 79
henrik@contigo.dk

Cathrin Sørensen

Økonomielev

Kontakt

Cathrin Sørensen

Økonomielev

Tlf. (+45) 26 77 61 19
cathrin@contigo.dk

Michael Frank

Produktionschef

Kontakt

Michael Frank

Produktionschef

Tlf. (+45) 87 42 55 71
frank@contigo.dk

Michael Borg Hansen

Salgschef

Tlf. (+45) 87 42 55 75
borg@contigo.dk

Olaf Nielsen

Produktionsassistent

Tlf. (+45) 87 42 55 74
olaf@contigo.dk

Jonna Nedergaard

Økonomiassistent

Tlf. (+45) 87 42 55 78
jonna@contigo.dk

Michael Janik

Produktionsassistent

Tlf. (+45) 87 42 55 73
janik@contigo.dk

Mette Bang (Barsel)

Produktionsassistent

Tlf. (+45) 87 42 55 76
mette@contigo.dk

Peter Hansen

Adm. direktør

Tlf. (+45) 87 42 55 70
hansen@contigo.dk

Maria Juel Lee

Barselsvikar

Tlf. (+45) 87 42 55 76

Jan Steffensen

CFO

Tlf. (+45) 87 42 55 72
jan@contigo.dk

Henrik S. Jakobsen

Logistikchef

Tlf. (+45) 87 42 55 79
henrik@contigo.dk

Cathrin Sørensen

Økonomielev

Tlf. (+45) 26 77 61 19
cathrin@contigo.dk

Michael Frank

Produktionschef

Tlf. (+45) 87 42 55 71
frank@contigo.dk

“For dig betyder en fast kontaktperson, at du altid kommer direkte igennem til konstruktiv sparring og kompetent rådgivning”.

Hvad kan vi hjælpe med?